Lielmeistara Grigora Grigorova lekcija

Pasākumi

16. novembrī no 17:00-18:30 Rīgas Šaha skolā notiks bulgāru lielmeistara Grigora Grigorova šaha lekcija angļu valodā. Dalība lekcijā būs bez maksas un tā ir paredzēta šahistiem ar pirmo sporta klasi (ELO 1700-1800+) vai stiprākiem.

Lekcijas tēma – “Telpas pārsvars” (“Space advantage”). Viens no jautājumiem – “Vai Jūs zinājāt, ka ir lietderīgi nomainīt smagās figūras, kad Jums ir telpas pārsvars?” (“Did you know it was okay to exchange major pieces when you have the space advantage?”). Vēl lekcijā tiks ietvertas šādas lietas: profilaktika, plānošana, manevri, nomaiņas utt. (prophylactic thinking, building a plan, maneuvers, exchanges, etc.).

Tiem, kas vēlas piedalīties, ir jāpiesakās līdz 12. novembrim pie lielmeistara Artura Neikšāna, rakstot uz arturs.neiksans@gmail.com. Priekšroka dodama jauniešiem, tomēr iespējams tikt ir arī pieaugušajiem.

Papildus informācija par lekciju un tās vadītāju (angļu valodā):

About the lecturer:

GM Grigor Grigorov, founder of Modern Chess, Grandmaster and trainer of

many champions in Turkey. Grigor’s philosophy is to focus on structures

and structural approaches when it comes to teaching.

https://www.modern-chess.com/en/authors/author=38

Every participant in the lecture will receive a gift from Modern chess

No comments