Lielmeistara Artura Neikšāna meistarklase, 1. nodarbība pirmdien, 11. maijā

Pasākumi

Aicinām lasītājus iepazīties un izmantot Rīgas Šaha skolas trenera Artura Neikšāna piedāvājumu:

“Es esmu ļoti priecīgs paziņot, ka sākot ar nākamo pirmdienu es uzsākšu rīkot atklātās meistarklases latviešu valodā! Pamatdoma ir to galvenokārt veltīt Rīgas Šaha skolas audzēkņiem, taču, protams, nodarbībām varēs brīvi sekot līdzi ikviens šaha entuziasts, kam ir interese! Pirmā nodarbība notiks 11.maijā pulksten 11:00, manā Twitch kanālā – Twitch.tv/gmneiksans.

Lai uzdotu jautājumus man tiešraides laikā, ir nepieciešams reģistrēties Twitch platformā. Pavisam tuvā nākotnē es plānoju izmantot arī Rīgas Šaha skolas jaundibināto klubu Chess.com portālā (https://www.chess.com/club/rigas-saha-skola), kurā pēc meistarklases beigām tiks organizēti simultānspēles seansi 20 galdiņiem ar šaha skolas audzēkņiem. Nākampirmdien, domājams, tas gan vēl nenotiks, jo vispirms man ir jātiek skaidrībā, cik jauniešu manai meistarklasei sekos.

Ja ir kādi jautājumi vai neskaidrības, rakstiet!”

Artura Neikšāna facebook profils.