Latvijas komandu čempionāta I posms

Klātienes turnīri

Rīgas Šaha skolā 16. un 17. februārī notika šī gada Latvijas komandu čempionāta I posms.

Šajā turnīrā piedalās 10 komandas, kas aizvadīs 1 apļa turnīru pie 5 galdiņiem, no kuriem 1 ir dāmu galdiņš. Laika kontrole ir 90 minūtes uz visu partiju, plus 30 sekundes par katru izdarīto gājienu.

Šajā posmā tika izspēlētas trīs kārtas, kurās visvairāk punktu ieguva komanda “Maxon&Co”, kura guva uzvaras visos trijos mačos un līdz ar to ir ieguvusi 6 komandu punktus. Ļoti principiālā mačā tikās pērnā gada pirmo divu vietu ieguvējas, “Termo Eko/RŠF” un “Rīgas Tehniskā universitāte”, kas ir dominējušas šajā turnīrā iepriekšējos 10 gadus. Līdzīgā un spraigā mačā tika fiksēts kaujiniecisks neizšķirts, 2,5-2,5. Ar divām uzvarām un vienu neizšķirtu 5 punktus ir ieguvušas trīs komandas, jau minētās “Termo Eko/RŠF” un “Rīgas Tehniskā universitāte”, kā arī “Ventspils”. No šīs četrotnes 6 savstarpējiem mačiem pagaidām ir aizvadīts tikai 1, tāpēc izšķirošie notikumi vēl ir tikai gaidāmi. II posms notiks 8. un 9. jūnijā, bet noslēdzošais III posms būs 12. un 13. oktobrī.

No comments