Latvijas 2019. gada jauniešu šaha čempionāta atlases finālu rezultāti

Klātienes turnīri

Noskaidroti labākie Latvijas jaunie spēlētāji klasiskajā šahā puišiem un meitenēm vecuma grupās līdz 8, 10, 12, 14, 16 un 18 gadu vecumam. 

Iesakām iepazīties ar turnīru atspoguļojumu arī Latvijas Šaha federācijas mājaslapā.

Turnīru rezultāti apkopoti vienkopus, G-18, pārējās grupas pie sadaļas “Tournament selection”.

B-8 fināls zēniem jau tika aizvadīts no šī gada 18. līdz 20. janvārim. Pārējie fināli tika aizvadīti skolēnu brīvlaika nedēļā no 11. līdz 15. martam. Puišu fināli norisinājās Rīgas Šaha skolā, bet meiteņu – Rīgas Klasiskajā ģimnāzijā. 

Šī gada turnīru dalībniekiem nevienam neizdevās tikt pie 100% rezultāta, atšķirībā no pērnā gada, kad to iespēja trīs dalībnieki. Tas varētu liecināt, ka šogad cīņa par pirmajām vietām bijusi sīvāka.  

No comments