Klasifikāciju turnīru rezultāti iesācējiem, IV un III sporta klasēm

Online turnīri

11.decembrī online šaha platformā Lichess tika aizvadīti kārtējie klasifikācijas turnīri. Vielaicīgi norisinājās klasifikācijas turnīri trīs sporta klašu grupās: iesācējiem, IV un III sporta klasēm. Kopā piedalījās 306 dalībnieki 103 iesācēju grupā, 118 IV sporta klašu grupā un 85 III sporta klašu grupā.

III sporta klašu grupā pirmās trīs vietas ar 6,5 punktiem dalīja trīs dalībnieki, kuru vietu sadalījums tika izšķirts pēc koeficienta un par turnīra uzvarētāju kļuva Rihards Donis, 2.vietā Aleksandrs Grigorjevs un 3.vietā Kaspars Bankovskis, viņi arī izpildīja II sporta klasi.

II sporta klasi bez augstāk minētajiem vēl izpildīja 4.-12.vietu ieguvēji, jo visiem bija iegūti 6 punkti astoņās spēlēs un tie ir: Krišjānis Lāzars, Valdis Krasovskis, Gregory Guminsky, Grigorij Sukharev, Georgs Agadžanjans, Deniss Smoļakovs, Alberts Priedeslaipa, Matvejs Tračuks un Sergejs Kasperovics.

Savukārt, labākās meitenes III sporta klašu grupā – 1.vieta ar 5 punktiem Lea Treigute, 2.-4.vieta ar 4punktiem tika sadalīta secīgi, kur 2.vietā Elza Grāvele, 3.vietā Madara Elīza Zemture un 4.vietā Natālija Kumārina.

IV sporta klašu turnīru 118 dalībnieku konkurencē ar 8 uzvarām 8 spēlēs pārliecinoši uzvarēja Artūrs Freimanis, arī 2.vieta ļoti stabila un iegūti 7 punkti Lukam Martinovam, tālāk 3.vieta turnīrā un labākā meitene ar gūtiem 6,5 punktiem  Alise Endziņa, ar tikpat punktiem 3.-4.vieta zēniem Danielam Mihailovam un Rinaldam Kromānam, viņiem visiem izpildītas III sporta klases.

Vēl III sporta klases normu IV sporta klašu turnīrā sasniedza 6.-12.vietas ieguvēji, visi gūstot nepieciešamos 6 punktus 8 spēlēs un tie ir: Božens Gaidis, Pavels Goreļikovs, Ēriks Krasņikovs un šeit pat ierindojās 4 labākās šī turnīra meitenes, kur meiteņu vērtējumā 1.vieta Hannai Bankovskai, 2.vieta Jūnai Annai Plotņikovai, 3.vieta Katei Adriai Kubuliņai un 4.vieta Ancei Ceļmalniecei.

 

Iesācēju grupā ar 7,5 punktiem 8 spēlēs uzvarēja Lelde Rundāle, viņa arī labākā meiteņu vērtējumā, 2.vietu turnīrā ar 7 punktiem ieguva Nikolajs Goreļikovs, savukārt 3.-4.vietu ar 6,5 punktiem sadalīja Kristians Stankevics un Kārlis Bergs, visi izpildīja IV sporta klases normu.

Vēl labāko meiteņu pulkā jāatzīmē 2.vieta ar 6 punktiem Marijai Annai Rītupei, 3.-4.vieta ar 5 punktiem sadalīta starp Agatu Ļevikinu un Viktoriju Rozi Sekstoni, visām izpildīta IV sporta klases norma.

Vēl šajā grupā IV sporta klases normu ieguva dalībnieki no 1.-27.vietai,jo ieguva vismaz 5 punktus 8 spēlēs, tie ir ar 6 iegūtiem punktiem – Roberts Grigorjevs, Pavels Čirkovs, Adrians Bērziņš, Aleksandrs Grigorovičs, Timofejs Tihomirovs, ar iegūtiem 5,5 punktiem – Daniels Cimbers, Rodions Galiņš, Kristins Gabrēns, Lukass Podeanu, Aleksis Novickis un ar 5 gūtiem punktiem – Henrijs Miezītis, Eitāns Grīnmans, Marko Krebe, Manu Treiguts, Andrejs Jemeļčenko, Kristaps Tauriņš, Artjoms Lazarevs, Aleksandrs Kuzmins, Pēteris Ručs un Alberts Šķēle.

 

Apsveicam visus dalībniekus ar jauniegūtajām sporta klašu normām, lai šaha apgūšanas prieks turpinās.

No comments