Klasifikācijas turnīrs IV sporta klasēm

Klātienes turnīri

Rīgas Šaha skolā 16. un 17. novembrī norisinājās klasifikācijas turnīrs iesācējiem, kurā uzvarēja Alise Čakstiņa.

Turnīra rezultāti

Šajā turnīrā dalībnieku skaits nedaudz pārspēja iepriekšējo klasifikācijas turnīru rekordu un sasniedza skaitli 91. Ar lielo konkurenci vislabāk tika galā un pirmo vietu gan meitenēm, gan kopvērtējumā ar 7 punktiem no 8 iespējamiem ieguva Alise Čakstiņa. Vēl 7 punktus ieguva arī Bruno Bukšs un Gusts Penka, tomēr viņiem bija nedaudz sliktāks koeficients un, līdz ar to, otrā un trešā vieta kopvērtējumā jeb 1. un 2. vieta puišiem. Ceturto vietu kopvērtējumā un 3. vietu puišiem ieguva Ņikita Čerešņa ar 6,5 punktiem. Otro vietu meitenēm ar 6 punktiem dalīja trīs dalībnieces, kuras koeficients sarindoja šādā secībā: otro vietu ieguva Dafne Maklakova, trešajā vietā bija Valērija Osipova, bet ceturto vietu ieguva Marija Lazareva. 

III sporta klasi šahā izcīnīja visi tie dalībnieki, kuri ieguva 6, vai vairāk punktus: Alise Čakstiņa, Bruno Bukšs, Gusts Penka, Ņikita Čerešņa, Leons Maskalāns, Aleksandrs Jesiļevskis, Ričards Martins Lusts, Dafne Maklakova, Valērija Osipova, Marija Lazareva,  Bogdans Semjonovs un Artjoms Bezļubčenko. 

Aicinām III sporta klašu īpašniekus uz klasifikācijas turnīru Rīgas Šaha skolā 30. novembrī un 1. decembrī! 

No comments