Klasifikācijas turnīrs IV sporta klasēm

Klātienes turnīri

Rīgas Šaha skolā 21. un 22. septembrī ļoti prāvs dalībnieku pulks piedalījās IV sporta klašu klasifikācijas turnīrā.

Par uzvarētāju 75 dalībnieku lielajā konkurencē kļuva Svens Kouts (Sven Coat), kurš iepriekš dzīvoja Kanādā, bet nu plāno sastādīt konkurenci vietējiem šaha spēlētājiem.

Turnīra rezultāti

Divu dienu laikā turnīrā tika izspēlētas 8 partijas, no kurām vislielāko punktu skaitu ieguva Svens Kouts, kuram izdevās tikt pie 7,5 punktiem. Otro vietu ar 7 punktiem izcīnīja Makars Podgornijs ar 7 punktiem, bet trešajā vietā ierindojās Mihails Demidovs ar 6 punktiem.

Pirmo vietu meitenēm ieguva Alise Čakstiņa ar 5 punktiem, otrajā vietā bija Dafne Maklakova arī ar 5 punktiem, bet trešo vietu ieguva Valērija Ločmele ar 4 punktiem.

Trešo sporta klasi šajā turnīrā izpildīja Svens Kouts, Makars Podgornijs, Mihails Demidovs, Artjoms Smirnovs, Edvards Ļahs, Mihails Pučinskis, Ansis Kantāns un Ernests Kalniņš.

Aicinām visus III sporta klašu īpašniekus uz klasifikācijas turnīru Rīgas Šaha skolā 5. un 6. oktobrī!