Klasifikācijas turnīrs IV sporta klasēm

Klātienes turnīri

6. un 7. aprīlī Rīgas Šaha skolā notika IV sporta klašu klasifikācijas turnīrs, kurā piedalījās 68 dalībnieki un uzvarēja Aleksandrs Azevs.

Pēc nospēlētām 8 kārtām, labāko rezultātu, 7 punktus ieguva Aleksandrs Azevs. Tālāk, ar 6,5 punktiem sekoja trīs dalībnieki un godalgoto vietu likteni izšķīra koeficienti. Otro vietu ieguva Oļegs Bugrovs, trešo vietu ieguva Matvejs Kovaļenko, bet ceturtajā vietā ierindojās Dominiks Bitenieks.

Labākā meitene turnīrā ar 6 punktiem bija Tatjana Svetlakova, otro vietu meitenēm ieguva Alise Čakstiņa, bet trešo vietu meitenēm izcīnīja Margarita Žukova.

III sporta klasi izpildīja visi spēlētāji, kuri ieguva 6 punktus vai vairāk, attiecīgi:
Aleksandrs Azevs, Oļegs Bugrovs, Matvejs Kovaļenko, Dominiks Bitenieks, Renārs Mūzis, Tatjana Svetlakova un Mihails Solovejs.