Klasifikācijas turnīrs IV sporta klasēm

Klātienes turnīri

Rīgas Šaha skolā 9. un 10. februārī notika IV sporta klašu klasifikācijas turnīrs, kurā piedalījās 59 dalībnieki.

Turnīrs tika izspēlēts 8 kārtās pēc Šveices sistēmas. Par uzvarētāju ar 7 punktiem kļuva Marks Koršakovs.

Bez labās spēles, vēl Markam Koršakovam ļoti palīdzēja arī vēlme uzvarēt katrā partijā un atteikšanās no ātri piedāvātajiem neizšķirtiem, kas ir ļoti laba īpašība. Otro vietu ieguva Maksims Pugajevs, kura kontā arī 7 punkti. Trešo vietu ar 6,5 punktiem izcīnīja Ruslans Tolmačovs. Savukārt labākā meitene turnīrā bija Linda Rikmane, kura ieguva 6 punktus un 4. vietu. 

III sporta klasi izpildīja visi tie spēlētāji, kuri ieguva vismaz 75% no nospēlētajām partijām, kuru kopskaitam jābūt vismaz 7. Ja, piemēram, vienā partijā uzvara tika gūta bez spēles, tad tā netika ieskaitīta. Saistībā ar šo jautājumu, lūgums spēlētājiem vienmēr būt atbildīgiem un bez pamatota iemesla turnīrus nepamest, bet, ja šāds iemesls tomēr rodas, tad noteikti informēt tiesnešus!

III sporta klasi šajā turnīrā ieguva Marks Koršakovs, Maksims Pugajevs, Ruslans Tolmačovs, Rinalds Spila un Patriks Pētersons. 

No comments