Klasifikācijas turnīrs IV sporta klasēm

Klātienes turnīri

10. un 11. novembrī Rīgas Šaha skolā notika klasifikācijas turnīrs IV sporta klašu šahistiem, kurā piedalījās 59 dalībnieki un par uzvarētāju kļuva Deniss Gelmans.

Turnīrs tika izspēlēts 8 kārtās un papildus godalgotajām vietām notika cīņa par III sporta klases iegūšanu. Lai izpildītu III sporta klasi, bija nepieciešams savākt 6 vai vairāk punktus. Pirmo vietu turnīrā ar 7 punktiem dalīja divi spēlētāji, no kuriem labāks koeficients jeb papildrādītāji bija Denisam Gelmanam, otro vietu ieguva Mārtiņš Augstkalns. Trešo vietu ar 6,5 punktiem ieguva Jānis Mihaels Matisons, bet labākā meitene šajā turnīrā bija Elza Puķīte, kuras kontā 6 punkti. Tikpat punktu, bet nedaudz sliktāks koeficients bija vēl vienai meitenei – Laumai Mieriņai. Vēl bez iepriekš minētajiem spēlētājiem 6 punktus savāca un III sporta klasi ieguva Pjers Timofejevs, Kirills Demjaņenko un Henrijs Liepiņš. 

Aicinām III sporta klašu īpašniekus uz klasifikācijas turnīru 1. un 2. decembrī!

No comments