Klasifikācijas turnīrs IV sporta klasēm

Klātienes turnīri

6. un 7. oktobrī Rīgas Šaha skolā notika IV sporta klašu klasifikācijas turnīrs, kurā piedalījās 49 dalībnieki un uzvarēja Ernests Treimanis.

Pēc nospēlētām 8 kārtām, labāko rezultātu, 7 punktus ieguva Ernests Treimanis. Tālāk, ar 6 punktiem sekoja seši dalībnieki un godalgoto vietu likteni izšķīra koeficienti. Otro vietu ieguva Markuss Trunte, bet trešo vietu, kā arī 1. vietu starp meitenēm, ieguva Kristiāna Liepa. Nedaudz zemāk bija pārējie 6 punktus ieguvušie spēlētāji, kuriem par sasniegto, kopā ar visiem iepriekšminētajiem, tika piešķirtas III sporta klases šahā. Attiecīgi, 4. vietu ieguva Demids Dorofejevs, 5. vietu ieguva Jaroslavs Kieņa, 6. vietu – Mikus Jeronovičs, bet 7. vietā ierindojās Eduards Dombrovskis.  

No comments