Klasifikācijas turnīrs IV sporta klasēm 4.-5. janvārī

Klātienes turnīri

Pirmais šī gada turnīrs Rīgas Šaha skolā bija 4. un 5. janvārī notikušais klasifikācijas turnīrs IV sporta klasēm, kurā 44 dalībnieku konkurencē uzvarēja Artjoms Ivanovs.

Turnīra rezultāti 

Turnīrs tika izspēlēts 8 kārtās un par uzvarētāju ar 7 punktiem kļuva Artjoms Ivanovs. Otro vietu arī ar 7 punktiem ieguva Aleksandrs Gorohovs. Piekto vietu kopvērtējumā un trešo vietu puišiem izcīnīja Arons Gubermans ar 6 punktiem. 

Labākā meitene turnīrā bija Marta Groma ar 6 punktiem, tikpat punktu un otrā vieta meitenēm tika Undīnei Skreitulei, kopvērtējumā viņas abas ieguva attiecīgi trešo un ceturto vietu. Savukārt trešo vietu meitenēm izcīnīja Krista Kalniņa ar 5,5 punktiem. 

III sporta klasi šajā turnīrā izpildīja Artjoms Ivanovs, Aleksandrs Gorohovs, Marta Groma, Undīne Skreitule un Arons Gubermans.

Aicinām III sporta klašu īpašniekus uz klasifikācijas turnīru Rīgas Šaha skolā 11. un 12. janvārī. 

No comments