Klasifikācijas turnīrs IV sporta klasēm 1.-2. februārī

Klātienes turnīri

Rīgas Šaha skolā 1. un 2. februārī notika klasifikācijas turnīrs IV sporta klasēm, kurā par uzvarētāju kļuva Amēlija Aronoviča.

Turnīra rezultāti 

Šajā turnīrā piedalījās 71 dalībnieks un pēc nospēlētām 8 kārtām pirmo vietu izcīnīja Amēlija Aronoviča, kura ieguva 7 punktus. Otro vietu ar 6,5 punktiem ieņēma Grairs Ambarcumjans, kas tādējādi bija labākais no puišiem. Trešo vietu kopvērtējumā (2. puišiem) ieguva Ņikita Voroņins ar 6 punktiem. Ceturto vietu kopvērtējumā un 2. labāko rezultātu meitenēm ieguva Margarita Žukova ar 6 punktiem. Piekto vietu kopvērtējumā un trešo labāko rezultātu puišiem sasniedza Kārlis Edvards Veide. Trešo vietu meitenēm ar 5,5 punktiem ieguva Jevgēnija Siņicina, kura kopvērtējumā bija 9. vietā. 

No comments