Klasifikācijas turnīrs IV sporta klasēm 03.-04.10.

Klātienes turnīri

Rīgas Šaha skolā 3. un 4. oktobrī notika klasifikācijas turnīrs IV sporta klasēm, kurā piedalījās 44 dalībnieki. Jāpiebilst gan, ka interese tajā piedalīties bija vēl apmēram divreiz lielāka, tomēr pastāvošo Covid-19 ierobežojumu dēļ visus spēlēt gribētājus diemžēl nebija iespējams uzņemt, un priekšroka bija Rīgas Šaha skolas audzēkņiem.

Turnīra rezultāti tabulas augšdaļā bija ļoti blīvi un sīvā cīņā uzvaru turnīrā izcīnīja Elīna Ozoliņa ar 6,5 punktiem, otro vietu arī ar 6,5 punktiem ieguva Sofija Marija Sirajeva, bet trešajā vietā bija Jānis Dābols ar 6 punktiem. 

Tā kā iepriekš minētās pirmo divu vietu ieguvējas deva priekšroku kopvērtējuma balvām, tad tika apbalvotas vēl trīs meitenes. Attiecīgi, pirmo vietu meitenēm ieguva Krista Kalniņa, otrā bija Anna Mirra Sirajeva, bet trešo vietu ieguva Līva Mieriņa. 

Trešo sporta klasi izpildīja visi tie spēlētāji, kuri ieguva 6 punktus vai vairāk. Šajā turnīrā to paveica Elīna Ozoliņa, Sofija Marija Sirajeva, Jānis Dābols, Didzis Jaudzems, Mihails Bērziņš, Ralfs Pantelis un Franks Pētersons. 

No comments