Klasifikācijas turnīrs III sporta klasēm

Klātienes turnīri

3. un 4. februārī Rīgas Šaha skolā tika izspēlēts III sporta klašu klasifikācijas turnīrs, kas noslēdzās ar ļoti pārliecinošu Marijas Kuzņecovas triumfu.

Šis turnīrs, kurā piedalījās 31 dalībnieks, tika izspēlēts 8 kārtās un 1. vietu ar 100-procentīgu rezultātu jeb 8 punktiem tajā ieguva jaunā, tikai 2010. gadā dzimusī Marija Kuzņecova. Otro vietu ar 7 punktiem ieguva Kristaps Baļčūns, bet trešo vietu ieņēma Nils Maskalāns ar 6 punktiem. Pārējiem šoreiz bija mazāk punktu, līdz ar to nepieciešamo kritēriju otrās sporta klases iegūšanai – 6 punktus vai izcīnītu pirmo vietu izpildīja tikai jau minētie pirmo trīs vietu ieguvēji. Apsveicam uzvarētājus un vēlam panākumus visiem nākamajos turnīros!