Klasifikācijas turnīrs III sporta klasēm

Klātienes turnīri

Rīgas Šaha skolā 30. novembrī un 1. decembrī notika klasifikācijas turnīrs III sporta klasēm, kurā piedalījās 35 dalībnieki, tajā ļoti pārliecinoši uzvarēja Renārs Mūzis.

Pēc nospēlētajām visām 8 turnīra kārtām Renāram Mūzim izdevās tikt pie 7,5 punktiem un pirmās vietas, vienu no partijām nospēlējot neizšķirti, bet visas pārējās uzvarot. Otro vietu ar 6 punktiem ieguva Aiga Gansone, kura tādējādi uzvarēja meiteņu konkurencē. Trešo vietu kopvērtējumā un otro puišiem ieguva Patriks Plūmiņš, bet ceturto vietu kopvērtējumā un trešo puišiem ieguva Jānis Mihaels Matisons, abiem 6 punkti. Visi iepriekšminētie spēlētāji izpildīja II sporta klasi, kuras iegūšanai bija nepieciešams iegūt 6 vai vairāk punktus. Otro vietu meitenēm ar 4,5 punktiem izcīnīja Valērija Osipova, bet trešo vietu ar 4 punktiem ieguva Alise Čakstiņa.

Aicinām II sporta klašu īpašniekus uz klasifikācijas turnīru Rīgas Šaha skolā, kas notiks no 13.-15. decembrim.

No comments