Klasifikācijas turnīrs III sporta klasēm 8.-9.02.

Klātienes turnīri

Rīgas Šaha skolā 8. un 9. februārī notika klasifikācijas turnīrs III sporta klasēm, kurā piedalījās 29 dalībnieki un par uzvarētāju kļuva Grairs Ambarcumjans.

Turnīra rezultāti 

Šajā turnīrā tika izspēlētas 8 kārtas un labāko rezultātu parādīja Grairs Ambarcumjans, kurš ieguva 7 punktus. Interesanti, ka tikai nedēļu iepriekš viņš piedalījās klasifikācijas turnīrā IV sporta klasēm, kurā ieguva 2. vietu. Ar 6 punktiem 2.-4. vietu dalīja trīs spēlētāji, kurus papildrādītāji sarindoja šādā secībā: Kārlis Gustavs Golubovs, Denis Rūbežnīks un Aleksandrs Jesiļevskis. Visi iepriekš minētie spēlētāji izpildīja II sporta klasi šahā. 

Labākā meitene turnīrā bija Alise Čakstiņa, kura ieguva 5 punktus. Otro vietu ieņēma Undīne Skreitule, bet trešā bija Anna Popova, abas ar 4 punktiem. 

Aicinām II sporta klašu īpašniekus uz klasifikācijas turnīru Rīgas Šaha skolā no 21. līdz 23. februārim!

No comments