Klasifikācijas turnīrs III sporta klasēm

Klātienes turnīri

2. un 3. martā Rīgas Šaha skolā tika izspēlēts III sporta klašu klasifikācijas turnīrs, kas noslēdzās ar Nikolaja Platonova uzvaru.

Šis turnīrs, kurā piedalījās 37 dalībnieki, tika izspēlēts 8 kārtās un pirmo vietu ar 7 punktiem ieguva Nikolajs Platonovs, kuram vēl ir tikai 6 gadi, bet interneta vietnē chess-results.com ir atrodami jau 17 turnīri ar viņa piedalīšanos, viens no tiem ir arī Latvijas 2019. gada jauniešu čempionāta fināls U-8 grupā, kurā Nikolajs izcīnīja 2. vietu.

Otro vietu ar 6 punktiem dalīja 4 spēlētāji, kurus papildrādītāji sarindoja šādā secībā:

2. Vsevolods Pekarskis

3. Kristers Roberts Jansons

4. Viktors Kuzmins 

5. Niks Lācis 

Visi iepriekš minētie spēlētāji līdz ar to izpildīja II sporta klasi. Lai izpildītu II sporta klasi, nepieciešams iegūt vismaz 6 punktus 8 partijās, kā arī netiek ņemti vērā punkti, kas iegūti bez spēles. 

Starp turnīra dalībniekiem bija arī diezgan daudz meiteņu, proti, septiņas, un labākās trīs no viņām tika pie balvām meiteņu konkurencē. Turnīra noslēgumā vislabākais rezultāts starp meitenēm bija 5 punkti, ko ieguva tieši trīs meitenes. Papildrādītāji krietni labāki bija Marijai Vaičukai, kura līdz ar to bija labākā meiteņu konkurencē. Otro vietu ieguva Agata Marija Frantkovska, bet trešajā vietā ierindojās Elizabete Kokina. 

No comments