Klasifikācijas turnīrs III sporta klasēm

Klātienes turnīri

Rīgas Šaha skolā 1. un 2. decembrī notika III sporta klašu klasifikācijas turnīrs, kurā piedalījās 45 dalībnieki un par uzvarētāju kļuva Dāvis Dāboliņš.

Šis turnīrs tika izspēlēts 8 kārtās un II sporta klases izpildīšanai bija nepieciešams savākt vismaz 6 punktus. Pirmo vietu ar 6,5 punktiem izcīnīja Dāvis Dāboliņš, kuram bija labāki papildrādītāji nekā otrās vietas ieguvējam Aleksandram Bogdanovam. Līdzīgi, papildrādītāji bija nepieciešami, lai izšķirtu trešās vietas ieguvēju uz ko pretendēja trīs spēlētāji ar 6 punktiem. Tā, trešo vietu ieguva Pjotrs Daineko, ceturtais bija Li Chuhan, bet piekto vietu ieguva Ralfs Manžurcevs. Visi iepriekšminētie izpildīja arī II sporta klasi. Labākā meitene turnīrā bija Agata Marija Frantkovska, kura ieguva 5 punktus.

No comments