Klasifikācijas turnīrs III sporta klasēm

Klātienes turnīri

10. un 11. martā Rīgas Šaha skolā notika III sporta klašu klasifikācijas turnīrs, kurā piedalījās 33 dalībnieki.

Pēc nospēlētām 8 kārtām labāko rezultātu, 6,5 punktus ieguva Māris Padedzis un Edgars Valands. Lai arī uzvaru savstarpējā partijā izcīnīja Edgars Valands, papildrādītāji labāki izrādījās Mārim Padedzim, kurš tādējādi ieguva pirmo vietu turnīrā. Savukārt Edgars Valands ieguva otro vietu, kas ņemot vērā to, ka viņš tikai pirms nedēļas ieguva III sporta klasi, ir vērā ņemams progress. Labākā no meitenēm turnīrā bija Elza Liepiņa, kura ar 6 punktiem ieguva 3. vietu, pēc papildrādītājiem apsteidzot 4. vietā esošo Daniilu Dolganovu un 5. vietu ieguvušo Viktoru Vītolu. Visi iepriekšminētie tika arī pie II sporta klases šahā.

No comments