Klasifikācijas turnīrs III sporta klasēm 18.-19.09.2021.

Klātienes turnīri

Rīgas Šaha skolā 18. un 19. septembrī notika klasifikācijas turnīrs III sporta klasēm, kurā piedalījās 37 dalībnieki un par uzvarētāju kļuva Ļubimovs Maksims.

Turnīra rezultāti 

Turnīrā tika izspēlētas 8 kārtas un pārliecinoši labāko rezultātu uzrādīja Maksims Ļubimovs, kurš pieveica visus savus 8 pretiniekus iegūstot 8 punktus 8 spēlēs un izcīnīja 1.vietu. Saukārt, 2.-3.vietu ar izcīnītiem 6 punktiem, dalīja Petrs Schvab un Ernests Strekalovs. Par labāko meiteni turnīrā kļuva Evelīna Stare, kura izcīnot augsto 4.vietu kopvērtējumā. Visi iepriekš minētie spēlētāji izpildīja II sporta klasi šahā. 

Otro vietu meiteņu konkurencē ar 5 punktiem ieguva Renata Spiridovska un ar 4,5 punktiem 3.vietā ierindojās Justīne Elza Grāvere.

No comments