Klasifikācijas turnīrs III sporta klasēm 11.-12.01.

Klātienes turnīri

Rīgas Šaha skolā 11. un 12. janvārī notika klasifikācijas turnīrs III sporta klasēm, kurā piedalījās 33 dalībnieki un par uzvarētāju kļuva Jēkabs Vidrusks.

Turnīra rezultāti

Visvairāk punktu turnīra 8 kārtās ieguva un par uzvarētāju ar 7,5 punktiem kļuva Jēkabs Vidrusks. Otro vietu ar 6 punktiem ieguva Jēkabs Kantāns, bet trešo vietu ieguva Ričards Ļahs, kura kontā arīdzan 6 punkti. Iepriekš minētie pirmo trīs vietu īpašnieki izpildīja arī II sporta klasi, kuras iegūšanai bija nepieciešams iegūt 6 vai vairāk punktus.

Labākā meitene turnīrā bija Agapi Ter-Avetisjana, kura ieguva 4,5 punktus, otro vietu ar 4 punktiem ieņēma Darja Guminskaja (Daria Guminskaya), bet trešo vietu izcīnīja Alise Čakstiņa ar 3 punktiem.

Aicinām I un II sporta klašu īpašniekus uz klasifikācijas turnīriem Rīgas Šaha skolā 17.-19. janvārī!