Klasifikācijas turnīrs II sporta klasēm

Klātienes turnīri

Rīgas Šaha skolā no 13. līdz 15. decembrim notika klasifikācijas turnīrs II sporta klasēm, kurā piedalījās 37 dalībnieki un sīvā cīņā par uzvarētāju kļuva Pjotrs Daineko. Turnīra rezultāti. 

Turnīrs tika izspēlēts 7 kārtās un konkurence bija tik stipra, ka neviens dalībnieks nespēja izvairīties no vismaz viena zaudējuma. Turnīra noslēgumā pirmo vietu ar 5,5 punktiem dalīja 4 spēlētāji, kurus papildrādītāji sarindoja šādā secībā: pirmo vietu ieguva Pjotrs Daineko, otrais bija Gļebs Meļņikovs, trešo vietu ieguva Vladislavs Astapenko, bet ceturtajā vietā ierindojās Reinis Paikens. Interesanti, ka šai četrotnei visiem viena I sporta klases balle jau bija, līdz ar to, viņi katrs tika pie otrās balles un I sporta klases šahā.  

Meitenēm pirmo vietu ieguva Elza Puķīte ar 4,5 punktiem, otrā bija Lauma Mieriņa ar 2,5 punktiem un trešo vietu ieguva Tatiana Svetlakova ar 2 punktiem. 

Aicinām I sporta klašu īpašniekus uz klasifikācijas turnīru Rīgas Šaha skolā no 20. līdz 22. decembrim! 

No comments