Klasifikācijas turnīrs II sporta klasēm

Klātienes turnīri

Rīgas Šaha skolā no 18. līdz 20. oktobrim 38 dalībnieki sacentās II sporta klašu turnīrā. Turnīrs tika izspēlēts 7 kārtās pēc Šveices sistēmas ar obligātu pierakstu un apdomas laiku 30 minūtes plus 30 sekundes par katru izdarīto gājienu. Par uzvarētāju ar 6 punktiem kļuva Svens Kouts (Sven Coat). 

Turnīra rezultāti

Cīņa par pirmo vietu turnīrā bija ļoti sīva un ar zināmu veiksmes palīdzību, 6. kārtā Svena Kouta pretnieks piekrita neizšķirta piedāvājumam uzvarētā situācijā, pirmo vietu ar 6 punktiem izcīnīja Svens Kouts. Otro vietu ar 5,5 punktiem ieguva Vsevolods Ščadilovs, bet trešajā vietā arī ar 5,5 punktiem bija Vladislavs Astapenko. Visi šie trīs spēlētāji līdz ar to arī izpildīja I sporta klases balli. Lai iegūtu I sporta klasi šahā, nepieciešamas divas šādas balles. 

Labākā meitene turnīrā bija Maria Labecka ar 5 punktiem, otro vietu ieguva Poļina Zubova, bet trešajā vietā bija Darina Ustenko.

No comments