Klasifikācijas turnīrs II sporta klasēm

Klātienes turnīri

Rīgas Šaha skolā no 12. līdz 14. aprīlim norisinājās II sporta klašu klasifikācijas turnīrs, kurā piedalījās 38 dalībnieki un par uzvarētāju kļuva Ņikita Obrazcovs. 

Šis turnīrs tika izspēlēts pēc Šveices sistēmas, 7 kārtās un pirmo divu vietu īpašnieki ieguva 6 punktus. Labāks koeficients izrādījās un pirmo vietu ieguva Ņikita Obrazcovs, bet otro vietu ieņēma Reinis Paikens. Balvu par trešo vietu, pateicoties veiksmīgai apstākļu sakritībai, ieguva Nils Maskalāns ar 5 punktiem, jo augstāk esošā Naomi Maklakova izvēlējās pirmo meiteņu balvu, bet Andrejs Kaļiņins no savas balvas laipni atteicās par labu jauniešiem.  

Labākā meitene turnīrā bija Naomi Maklakova, kura ar 5,5 punktiem bija arī trešā labākā kopvērtējumā. Otro vietu meitenēm ieguva Polina Zubova ar 4,5 punktiem, bet trešo vietu meitenēm ieguva Maria Labecka ar 4 punktiem.

No comments