Klasifikācijas turnīrs II sporta klasēm

Klātienes turnīri

No 8. līdz 10 martam Rīgas Šaha skolā tika norisinājās II sporta klašu klasifikācijas turnīrs, kurā uzvarēja Filips Freibergs.

Šis turnīrs, kurā piedalījās 46 dalībnieki, tika izspēlēts 7 kārtās un pirmo vietu ar 6,5 punktiem ieguva Filips Freibergs. Otro vietu ar 6 punktiem ieguva Kristiāns Vārpiņš, bet trešais ar 5,5 punktiem bija Jānis Zaķis. Vēl 5,5 punktus ieguva un kopā ar iepriekš minētajiem spēlētājiem I sporta klases balli izpildīja Agnis Mednis.

Šajā turnīrā piedalījās arī sešas meitenes un labākās trīs no viņām tika pie balvām. Pirmo vietu meitenēm ieguva Marija Krasiļņikova ar 4,5 punktiem, bet otro un trešo vietu ar 4 punktiem attiecīgi ieguva Arta Andersone un Sofija Viktorija Ļevčenkova.