Klasifikācijas turnīrs II sporta klasēm

Klātienes turnīri

No 19. līdz 21. oktobrim Rīgas Šaha skolā notika II sporta klašu klasifikācijas turnīrs, kurā četriem spēlētājiem izdevās tikt pie I sporta klases balles, bet par uzvarētāju kļuva Naomi Maklakova. 

Šis turnīrs, kurā piedalījās 44 dalībnieki, tika izspēlēts 7 kārtās ar laika kontroli 30 minūtes uz visu partiju + 30 sekundes par gājienu. Lai iegūtu I sporta klases balli, bija jāiegūst vismaz 5,5 punkti. Pēc nospēlētām 7 kārtām, labākais rezultāts arī bija 5,5 punkti, ko izdevās sasniegt 4 spēlētājiem. Godalgoto vietu likteni izšķīra koeficients, kas pirmajiem 4 spēlētājiem bija līdzīgs un blakusesošajiem atšķīrās tieši par 0,5 punktiem. 

I sporta klases balli izpildīja un sekojošas vietas ieņēma šādi spēlētāji:

1. Naomi Maklakova 

2. Reinis Valdats 

3. Grigorijs Ševčenko

4. Arsenijs Derbeņevs

No comments