Klasifikācijas turnīrs II sporta klasēm 17.-19.01.

Klātienes turnīri

Rīgas Šaha skolā no 17. līdz 19. janvārim notika klasifikācijas turnīrs II sporta klasēm, kurā piedalījās 55 dalībnieki un par uzvarētāju kļuva Mārtiņš Augstkalns.

Turnīra rezultāti 

Triju dienu un 7 kārtu ilgajās sacensībās visvairāk punktu ieguva un pirmo vietu izcīnīja Mārtiņš Augstkalns ar 6 punktiem. Tālāk sekoja 4 dalībnieki ar 5,5 punktiem, no kuriem labāki papildrādītāji bija un attiecīgi otro un trešo vietu ieguva Maksims Otrohovs un Maksims Jermaks. Pie pirmās sporta klases balles šajā turnīrā tika Mārtiņš Augstkalns, Maksims Otrohovs, Maksims Jermaks, Aleksandrs Adrians Bičkovs un Andžejs Dubovs. 

Pirmo vietu meitenēm ieguva Marija Rasimenoka ar 4,5 punktiem, otro vietu ieņēma Anastasija Himičeva arī ar 4,5 punktiem bet trešā bija Poļina Zubova ar 4 punktiem. 

No comments