Klasifikācijas turnīrs iesācējiem

Klātienes turnīri

Rīgas Šaha skolā pašā marta izskaņā, 30. un 31. martā notika klasifikācijas turnīrs iesācējiem, kurā bija ievērojamais dalībnieku skaits, proti, piedalījās 70 dalībnieki.

Par turnīra uzvarētāju kļuva Artemijs Ļebedevs. Turnīra rezultāti.

Turnīrs tika izspēlēts pēc Šveices sistēmas, astoņās kārtās un labākais rezultāts šajā turnīrā bija diviem dalībniekiem, kas ieguva 7 punktus. Labāki papildrādītāji bija Artemijam Ļebedevam, kurš līdz ar to ieguva pirmo vietu, bet otro vietu ieguva Aleksandrs Turs. Trešo vietu ieguva turnīra labākā meitene Elīna Ozoliņa, kura izcīnīja 6,5 punktus. Savukārt meiteņu balvas vēl attiecīgi ieguva Anastasija Petuhova ar 6 punktiem, Aļona Tolmačeva ar 5,5 punktiem un Tabita Turka ar 5 punktiem. 

Visi turnīra dalībnieki, kuri ieguva vismaz 5 punktus, tika arī pie IV sporta klases šahā.

No comments