Klasifikācijas turnīrs iesācējiem

Online turnīri

6.novembrī online šaha platformā Lichess.org tika aizvadīts iesācēju klasifikācijas turnīrs, kurā piedalījās 101 dalībnieks. Par turnīra uzvarētāju kļuva Emīls Šļubovskis, izcīnot 7 punktus 8 spēlēs, tikpat punktu 2.vietas ieguvējam Pavelam Gorelikovam un 3.vietas ieguvējam Aksemla, Lukševicam, kā arī 4.vietas ieguvējam Filipp Savinkin, visi izpildīja 4.sporta klases.

Labākās trīs meitenes iesācēju turnīrā – 1.vieta Liorai Zeigermaherei, 2.vieta Kirai Ždanovai un 3.vieta Albinai Provorovai, katrai iegūti 5,5 punkti 8 spēlēs un izpildītas 4.sporta klases.

Vēl 4.sporta klases iesācēju turnīrā izpildīja: Makss Gailums, Kārlis Jērāns, Roberts Provorovs, Artjoms Edelmans,  Timurs Krjukovs, Andrei Ivanov, Deniss Baranovs, Georgs Strogonovs, Vasilijs Shvabs, Marks Savinkins, Darja Arhangeļskaja, Maija Vingre, Alens Hanamirjans, Aleksandrs Tolpigins, Rafaels Blūmiņš, Renārs Krauze, Sofja Kucenko, Gabriels Aispurs un Artemii Shvab.

Jāatzīmē, ka vismaz diviem dalībniekiem nevarējām piešķirt sporta klases, jo dalībnieku profilā nav atrodams vārds un uzvārds, lūgums dalībniekiem uzmanīgi izturēties pret profila informāciju.

Apsveicam uzvarētājus un laimīgos sporta klašu ieguvējus, tiksimies jau drīz nākamajās sacensībās.

No comments