Klasifikācijas turnīrs iesācējiem

Klātienes turnīri

Rīgas Šaha skolā 28. un 29. decembrī norisinājās klasifikācijas turnīrs iesācējiem, kurā piedalījās 42 dalībnieki un par uzvarētāju kļuva Reinis Klatenbergs.

Turnīra rezultāti

Pēc visām 8 nospēlētajām kārtām Reinis Klatenbergs ieguva pirmo vietu ar 7,5 punktiem, otro vietu ieņēma Grairs Ambarcumjans ar 6 punktiem, bet trešo vietu arī ar 6 punktiem ieguva Madars Andrejs Apinis.

Pirmo vietu meitenēm ar 5 punktiem ieguva Kristīne Timofejeva, bet otro un trešo vietu ar 4 punktiem attiecīgi ieguva Amēlija Lampicka un Kira Samoilova.

Visi dalībnieki, kuri izcīnīja 5 vai vairāk punktus, izpildīja 4. sporta klasi šahā. Šajā turnīrā tas izdevās pirmajiem 13 dalībniekiem:

1. Reinis Klatenbergs
2. Grairs Ambarcumjans
3. Madars Andrejs Apinis
4. Alens Bogdanovs
5. Ņikita Baraņņiks
6. Daniils Solovjovs
7. Kristīne Timofejeva
8. Maksims Ļeščenko
9. Arnita Jaunzeme
10. Sergejs Hohotva
11. Adrians Aniņš
12. Artūrs Strads
13. Dmitrijs Barasovs

Aicinām 4. sporta klašu īpašniekus uz klasifikācijas turnīru Rīgas Šaha skolā, kas notiks 4. un 5. janvārī!