Klasifikācijas turnīrs iesācējiem

Klātienes turnīri

Rīgas Šaha skolā 14. un 15. septembrī notika klasifikācijas turnīrs iesācējiem, kurā piedalījās 25 dalībnieki un par uzvarētāju kļuva Luka Vladimirovs.

Turnīra rezultāti

Turnīrs tika izspēlēts pēc Šveices sistēmas, astoņās kārtās, pēc kurām visvairāk punktu, proti, 7 bija Lukam Vladimirovam, kurš vienīgo zaudējumu piedzīvoja tikai pēdējā kārtā. Otro vietu ar 6,5 punktiem ieguva Franks Pētersons, bet trešo vietu ieņēma Elisejs Dmitrievs ar 6 punktiem. 

Turnīrā tika apbalvotas arī trīs labākās meitenes. Pirmo vietu meitenēm ar 4 punktiem ieguva Agata Kozlova, bet otro un trešo vietu ar 3 punktiem ieņēma attiecīgi Marta Sakniņa un Amēlija Lampicka. 

Lai iegūtu 4. sporta klasi, spēlētājiem bija jāiegūst 60% punktu, neskaitot uzvaras bez spēles jeb brīvos punktus. No 8 partijām nepieciešami bija 5 punkti, bet brīvā punkta gadījumā par puspunktu vairāk, 5,5. 

4. sporta klasi šajā turnīrā izpildīja Luka Vladimirovs, Franks Pētersons, Elisejs Dmitrievs, Tamīrs Tisens, Bogdans Miheikins un Antons Sadovskis. 

Aicinām visus IV sporta klašu īpašniekus uz klasifikācijas turnīru 21. un 22. septembrī!  

No comments