Klasifikācijas turnīrs I sporta klasēm

Klātienes turnīri

Rīgas Šaha skolā no 20. līdz 22. decembrim notika klasifikācijas turnīrs I sporta klasēm, kurā piedalījās 14 dalībnieki un par uzvarētāju ar 6,5 punktiem 7 kārtās kļuva Marks Ernests Podojņiks. Otro vietu ar 5,5 punktiem ieguva Deniss Daļeckis, bet trešajā vietā ar 5 punktiem ierindojās Vladislavs Astapenko. 

Pirmo vietu meitenēm ar 3 punktiem izcīnīja Marija Krasiļņikova, bet otro vietu ar 2,5 punktiem ieguva Naomi Maklakova. 

Marks Ernests Podojņiks un Deniss Daļeckis izpildīja meistarkandidāta balli, kuras iegūšanai bija nepieciešami 5,5 vai vairāk punkti. Lai kļūtu par meistarkandidātu, nepieciešams izpildīt divas meistarkandidāta balles un vienu meistarkandidāta normu. Meistarkandidāta normu iespējams izpildīt tikai turnīros, kur piedalās arī spēlētāji ar meistarkandidāta vai augstākiem nosaukumiem.

No comments