Klasifikācijas turnīrs I sporta klasēm 17.-19.01.

Klātienes turnīri

Rīgas Šaha skolā no 17. līdz 19. janvārim notika klasifikācijas turnīrs I sporta klasēm, kurā piedalījās 20 dalībnieki un par uzvarētāju kļuva Zorans Krieks.

Turnīra rezultāti 

Zorans Krieks ne tikai guva uzvaru turnīrā, bet arī vienīgais spēja sasniegt nepieciešamos 5,5 punktus 7 kārtās, lai tiktu pie meistarkandidāta balles. Tas liecina, ka konkurence bija ļoti sīva. Otro vietu ar 5 punktiem ieguva Einārs Ļahs, bet ceturto vietu kopvērtējumā un trešo puišiem ieguva Gustavs Rupais ar 4,5 punktiem. 

Labākā meitene turnīrā bija Sofija Sergejeva, kura ar 5 punktiem bija arī trešā labākā kopvērtējumā. Otro vietu meitenēm ieguva Melānija Luīze Jansone ar 4,5 punktiem, bet trešā bija Darja Zubova ar 2,5 punktiem. 

No comments