Klasifikācijas turnīri iesācējiem, IV un III sporta klasēm lichess.org portālā 28. novembrī

Online turnīri

Sestdien, 28. novembrī iesācējiem, spēlētājiem ar IV un III sporta klasēm būs iespēja piedalīties Šveices sistēmas interneta klasifikācijas turnīros ar atklātiem spēlētāju vārdiem un uzvārdiem lichess.org bezmaksas šaha portālā.

Ņemot vērā esošo situāciju, kad klātienes turnīri nav iespējami, tiek uzsākta klasifikācijas turnīru rīkošana internetā. Turnīru noteikumi ir detalizēti aprakstīti to nolikumos, tomēr īpašu uzmanību aicinām pievērst godīgas spēles principiem. Sacensību dalībnieki visās partijās visus gājienus drīkst izdarīt tikai paši, nedrīkst izmantot nekādu citu informācijas avotu palīdzību, tai skaitā, citu personu un datorprogrammu. Godīgas spēles ievērošanai tiek izmantota gan lichess.org krāpniecības novēršanas sistēma, gan tiks īpaši pārbaudītas spēlētāju partijas no turnīra rīkotāju puses, aizdomu vai neskaidrību gadījumā privāti kontaktējoties ar spēlētājiem. Spēlētājiem jāpiekrīt sadarboties šādos aizdomu vai neskaidrību gadījumos, piemēram, sazinoties video zvanā un atbildot uz jautājumiem par nospēlētajām partijām, pretējā gadījumā šādu spēlētāju rezultāti un izpildītā sporta klase var tikt anulēti. Konstatējot krāpniecības faktu no kāda spēlētāja puses, šim spēlētājam tiek piemērots aizliegums piedalīties Rīgas Šaha skolas rīkotajos turnīros gan internetā, gan klātienē uz 6 mēnešiem.

Notiks trīs turnīri, atsevišķi iesācējiem, IV un III sporta klasēm. Sākums sestdien 17:00, turnīru ilgums apmēram 3 stundas.  

 

Nolikumi:

Klasifikācijas turnīrs iesācējiem

Klasifikācijas turnīrs IV sporta klasēm

Klasifikācijas turnīrs III sporta klasēm

No comments