Klasifikācijas turnīra I sporta klasēm rezultāti

Klātienes turnīri

Rīgas Šaha skolā no 1. līdz 3. novembrim notika klasifikācijas turnīrs I sporta klasēm, kurā piedalījās 16 dalībnieki. Tajā ļoti pārliecinoši ar 100% rezultātu uzvarēja Dmitrijs Verbovskis. 

Iepriekšējais I sporta klašu klasifikācijas turnīrs Rīgas Šaha skolā notika pirms gandrīz 2 gadiem un interesanti, ka tajā bija tieši tikpat daudz dalībnieku, 16! Pirmo vietu nule notikušajā turnīrā ar 7 punktiem no 7 iespējamiem ieguva Dmitrijs Verbovskis, kurš arī vienīgais turnīrā tika pie meistarkandidāta balles. Otro vietu ar 5 punktiem ieguva Einārs Ļahs, bet trešajā vietā finišēja Atis Hermanis, kura kontā 4,5 punkti. Labākā meitene turnīrā bija Naomi Maklakova, kura izcīnīja 4 punktus.

Turnīra rezultāti 

Nākamais I sporta klašu klasifikācijas turnīrs Rīgas Šaha skolā notiks no šī gada 20. līdz 22. decembrim, tajā varēs piedalīties tikai tie dalībnieki, kuru klasiskais ELO reitings nepārsniedz 1599, un tajā tiks veikta arī reitinga apskaite.

No comments