Jau devīto reizi notiks Jāņa Klovāna piemiņas turnīrs

Klātienes turnīri

Otrdien, 9. aprīlī, Rīgas Šaha skolas telpās, Pērnavas ielā 10, jau devīto reizi tiks aizvadīts populārā trenera un lielmeistara, trīskārtējā pasaules senioru čempiona Jāņa Klovāna (1935–2010) piemiņas turnīrs, kura balvu fonds šoreiz būs 250 eiro. Ziņo Latvijas Šaha federācija.

Tā kā Klovāna dzimšanas diena 9. aprīlis šogad iekrīt darba dienā, sacensības sāksies pulksten 17.30. Pusstundu pirms tam notiks reģistrācija. Paredzētas septiņas ātrā šaha kārtas ar apdomas laiku 10 minūtes partijai plus 5 sekundes par gājienu ar FIDE reitinga apskaiti.

Iepriekšējos pieteikumus pieņem pa e-pastu sahaskola@riga.lv līdz 8. aprīlim. Pieteikumā jānorāda dalībnieka vārds, uzvārds sporta klase vai tituls, FIDE ID numurs, klubs vai pilsēta. Sacensībās var piedalīties šahisti ar vismaz pirmo sporta klasi.

Detalizēta informācija nolikumā.

Šo sacensību iepriekšējo gadu uzvarētāji:
2018. Vladimirs Svešņikovs
2017. Deniss Nikolajevs
2016. Toms Kalniņš
2015. Arturs Neikšāns
2014. Arturs Neikšāns
2013. Arturs Neikšāns
2012. Jevgēņijs Svešņikovs
2011. Guntars Antoms

No comments