Janvārī notiks Latvijas vadošo lielmeistaru meistarklases

Pasākumi

Meistarklases ar vadošajiem Latvijas šahistiem Zoom platformā tiešsaistē tiek uzsāktas ar šo ceturtdienu, 6.janvāri, pulksten 18.30 – 20.30 un tā katru nedēļu visu janvāri. Lektori būs lielmeistari Edvīns Ķeņģis, Ņikita Meškovs, Ilmārs Starostīts un Arturs Neikšāns.

Dalības maksa vienai nodarbībai ir 10 EUR, visām četrām nodarbībām 30 EUR. Pieteikties meistarklasēm var, rakstot uz e-pastu arturs.neiksans@gmail.com. Pārskaitījumi uz bankas kontu LV19UNLA0055002860675 (Arturs Neikšāns). Neaizmirstiet atrakstīt e-pastu, lai zināms, uz kurieni nosūtīt Zoom saiti!

Iespējams, ka meistarklašu formātu vai detaļas ar laiku varēs uzlabot – tas, vai šis projekts Latvijas šaha sabiedrībā būs dzīvotspējīgs, ir atkarīgs no atsaucības. Ja ir kādi jautājumi vai ierosinājumi – rakstiet arturs.neiksans@gmail.com.

Detalizēta informācija par šīm meistarklasēm pieejama feisbukā.

No comments