Izmaiņas 29. novembra lichess.org šaha turnīra rezultātos sakarā ar krāpšanās faktu

Online turnīri

Diemžēl, tika konstatēts, ka divi no dalībniekiem 29. novembrī notikušajā šaha turnīrā visiem interesentiem, vairāk paredzētā II sporta klasēm un stiprākiem neievēroja godīgas spēles principus. Tā rezultātā šie dalībnieki tika izslēgti no šī turnīra un no šī brīža 6 mēnešus nedrīkstēs piedalīties Rīgas Šaha skolas turnīros gan internetā, gan klātienē. 

Šo spēlētāju vārdi šajā rakstā netiks minēti, tomēr, kā vēsta teiciens, izlietu ūdeni vairs nesasmelsi, un skaidrs, ka pilnīgi šo informāciju vairs nav iespējams dzēst. Vēlam šiem spēlētājiem apdomāt savu rīcību, mācīties no šīs kļūdas un to vairs neatkārtot. Tāpat visiem citiem, kuriem kādreiz nezināmu iemeslu dēļ varētu ienākt prātā mēģināt ko līdzīgu, šis ir kārtējais fakts, kas liecina par to, ka to nekādā gadījumā nedrīkst darīt! Atceramies – pilnīgi visus gājienus partijās ir jādara pašam!

Kas attiecas uz turnīra rezultātiem, tad te nāk prātā cits teiciens par darvu medus podā un izskatās, ka labākais, ko iespējams darīt, ir atspoguļot rezultātus, kādi ir turnīra noslēgumā, izslēdzot krāpšanā pieķertos spēlētājus. Protams, tādējādi netiek ņemts vērā tas, ka, spēlējot godīgi, tie pretinieki, kas zaudēja šiem izslēgtajiem spēlētājam, iespējams, būtu uzvarējuši un turnīra noslēgumā būtu daudz augstākās vietās. 

Līdz ar to, turnīra uzvarētājs ir Kristaps Reinis Strods (gmbye), kurš ieguva 7 punktus, otrās vietas ieguvējs ir Guntis Lapsa (BocmanisMiervaldis), bet trešo vietu iegūst Jevgēnijs Kuzmins (K0705). 

Meitenēm rezultāti paliek iepriekšējie. Pirmo vietu meitenēm ar 5 punktiem izcīnīja Marija Krasiļņikova (KOalas09), otro vietu arī ar 5 punktiem ieguva Naomi Maklakova (Sahakaraliene), bet trešo vietu ieņēma Sofja Vasiļjeva (SV2009), kuras kontā arīdzan 5 punkti.

No comments