IV sporta klašu klasifikācijas online turnīra rezultāti

Online turnīri

16.oktobrī notika šosezon pirmais online klasifikācijas turnīrs 4.sporta klasēm. Cīņas kā allaž bija spraigas it īpaši pēdējās kārtās, kad katrs gūtais punkts turnīra līderus pietuvināja kārotajām jaunajām sporta klasēm. Lai izpildītu 3.sporta klasi 8 spēlēs bija jāiegūst 6 punkti. Pēc turnīra dalībnieku partijas tika rūpīgi izvērtētas un aizdomu gadījumā turnīra tiesnesis sazinājās ar dalībniekiem, kuri izpildīja sporta klases. Sazinājās, lai pārliecinātos par to, ka ievēroti godīgi spēles principi, šeit arī jāpiemin, ka ar vienu dalībnieci neizdevās sazināties, viņa līdz šim neatsaucās uz tiesneša aicinājumu sadarboties, iegūtais rezultāts šoreiz paliek bez vērtējuma, attiecīgi viņas sporta klasi šoreiz neapstiprinām. Tāpēc aicinām dalībniekus, kuri izpildījuši sporta klašu normas, atsaukties un sadarboties ar turnīra tiesnesi, jo tiesnesim, ja rodas šaubas ir tiesības uzdot jums papildus jautājumus.

Un tā 3.sporta klašu turnīrā uzvarēja Raimonds Polis, 2.vietā Alberts Priedeslaipa, 3.vietā Sergejs Kasperovics, meitenēm 1.vietā Laura Kromāne, 2.vietā Kate Adria Kubuliņa un 3.vietā Ance Ceļmalniece.

3.sporta klašu normu izpildīja un tiesnesis apstiprina sekojošiem dalībniekiem: Raimondam Polim, Albertam Priedeslaipai, Sergejam Kasperovicam, Artjomam Rutko, Valteram Vārpiņam, Robertam Ozoliņam, Teodoram Rudzītim, Normundam Antonevičam, Vladimiram Varhotovam, Eduardam Kalniņam.

Apsveicam uzvarētājus un uz tikšanos jau nākamajos online turnīros.

No comments