II sporta klašu klasifikācijas turnīra rezultāti

Online turnīri

26.-28.novembrī šaha platformā Lichess.org aizvadīts kārtējais klasifikācijas turnīrs online, šoreiz II sporta klasēm, kur jaunie šahisti cīnās par iespēju izpildīt I sporta klases normu, tāpēc papildus kontrolei tika izmantota platforma MS Teams. MS Teams visiem dalībniekiem bija laikus jāpieslēdzas, jāspēlē ar ieslēgtām kamerām un pēc tiesnešu lūguma jādalās ar savu datora ekrānu.

Par turnīra uzvarētāju ar 7 punktiem kļuva Jevgēnija Siņicina, viņa arī labākā dalībniece meiteņu konkurencē 2.vieta meitenēm Mariai Labeckai izcīnot 5 punktus, vēl ar tikapat punktiem 3.vietā ierindojās Daria Guminskaya, 4.vietā Elza Puķīte un 5.vietā Sofija Teremranova.

Savukārt, zēniem labākais ar 6 punktiem izcīnija 2.vietu turnīrā, 1.vietu zēniem – Sergejs Fiļipovs, kā arī nākamo vietu ieguvējiem visiem bija vienāds punktu skaits (6 punkti), vietas tika noteiktas pēc koeficienta 2.vietā Petr Schvab, 3.vieta Serafims Stakanovs, 4.vieta Davids Pivovarovs, 4.vieta Alexey Jan Olshevskiy, 6.vieta Mihails Pučinskis.

Lai turnīrā izpildītu I sporta klases normu bija jāiegūst 6 punkti 8 spēlēs vai 5,5 punkti 7 spēlēs, apsveicam visus dalībniekus, kuriem tas izdevās un tie bija:

Jevgēnija Siņicina, Sergejs Fiļipovs, Petr Schvab, Serafims Stakanovs, Davids Pivovarovs, Alexey Jan Olshevskiy,

Mihails Pučinskis.

Atgādinām, ka I sporta klašu normu ir jāizpilda divas reizes, kad tas sekmīgi nokārtots, tad jāapkopo abu turnīru rezultātus un jāpiesakās uz I sporta klasi Latvijas Šaha federācijā.

Tāpat arī vēršam dalībnieku uzmanību, ka dalībniekiem jāievēro šaha programmas Lichess.org lietošanas noteikumi, ja tie tiek pārkāpti, tad programma var automātiski bloķēt lietotāju. Ja tā ir noticis, jums ir visas tiesības sazināties ar Lichess.org un noskaidrot, kāds ir pārkāpuma iemesls, tāpat jums ir tiesības rakstīt apelāciju, ja uzskatāt, ka programmas lietošanas noteikumi nav pārkāpti un ir radies pārpratums.

Rīgas Šaha skola regulāri saņem jautājums, kad būs nākamais turnīrs? Mēs mēģinām pielāgoties visām valstī notiekošajām izmaiņām un diemžēl šobrīd stingru sacensību grafiku noteikt nav iespējams.

Aicinām visus uz nākamo II sporta klašu turnīru, kas notiks līdzīgā formātā, spēlējot Lichess.org un paralēli pieslēdzoties MS Teams online sapulcei, plānotie datumi 17.-19.decembris.

Savukārt, tuvākās jauno šahistu klasifikācijas plānotas 11.decembrī, tad aicināti iesācēji, IV, III sporta klašu īpašnieki

Precīzāka informācija un sacensību nolikumi vēl tiks izstrādāti.

No comments