II sporta klašu klasifikācijas 17.-19.12.2021. turnīra rezultāti

Online turnīri

 

17.-19.decembrī trīs dienu garumā tika aizvadīts II sporta klašu klasifikācijas turnīrs, kas norisinājās online vidē šaha platformā Lichess.org.

Pēc turnīra notika dažu apšaubāmu partiju pārspēle klātienē Rīgas Šaha skolas telpās, kas noslēdzās 30.decembrī un tikai tagad varam apkopot rezultātus un tā 1.vietu ar 7 punktiem izcīnīja  Roberts Hops, 2.-6.vietu ar 6 punktiem sadalīja Oļegs Kaļinins, Serafims Stakaknovs, Daniels Beņiosevs, Kristers Auziņš un Arsēnijs Petrovs.  Visi augstāk minētie dalībnieki izpildīja I sporta klases normu. 

Atgādināsim, ka lai iegūtu I sporta klasi, tad I sporta klases norma ir jāizpilda divas reizes.

Savukārt, meiteņu konkurencē labākā ar 5,5 puntkiem bija Jevgēnija Siņicina, 2.-4.vietu iegūstot katra 5 punktus, sadalīja Maria Labecka, Lauma Mieriņa, Aļona Tolmačeva.

No comments