Iesācēju klasifikācijas turnīrs

Klātienes turnīri

28. un 29. aprīlī Rīgas Šaha skolā tika aizvadīts klasifikācijas turnīrs iesācējiem, kurā piedalījās 56 dalībnieki.

Turnīrs tika izspēlēts 8 kārtās pēc Šveices sistēmas, katru dienu pa 4 partijām.

Cīņa par pirmajām vietām izvērtās diezgan līdzīga un konkurenti bija pietiekoši stipri, kā rezultātā vismaz vienu zaudējumu piedzīvoja visi turnīra dalībnieki. Pirmo vietu ar 7 punktiem ieguva Maksims Kirgetovs, tikpat punkti, bet nedaudz sliktāki papildrādītāji bija otrās vietas ieguvējam Kirilam Demjaņenko. Trešo vietu ar 6 punktiem ieguva Ksenija Sušilova, kas tādējādi bija arī labākā no meitenēm turnīrā, tomēr vēl pie meiteņu balvas tika arī Marta Paula Laščuka, kuras kontā arīdzan 6 punkti un 5 vieta.

Lai izpildītu 4. sporta klasi, bija nepieciešams savākt vismaz 5 punktus, to izdarīja visi jau iepriekš minētie godalgoto vietu ieguvēji, kā arī šādi spēlētāji:

Eldars Beloborodovs, Kristaps Ozoliņš, Maksimiliāns Sokolovs, Kirills Gržibovskis, Deniss Žuravels, Mihails Gruzdevs, Haralds Melkers, Gusts Penka, Ņikita Aņenko, Miroslavs Rubaņiks, Maksims Jakovļevs, Martins Lācis, Margarita Žukova un Sergejs Lavriņenko.

No comments