Iesācēju klasifikācijas turnīra rezultāti

Klātienes turnīri

8. un 9. decembrī Rīgas Šaha skolā norisinājās kvalifikācijas turnīrs šahā iesācējiem.

Divu dienu spraigās cīņās dalībniekiem bija iespēja cīnīties gan par 4. sporta klases iegūšanu, gan iekļūšanu labāko trijniekā, tādējādi nopelnot diplomus un medaļas, kā arī suvenīrus. Vēl tika apbalvota arī labākā meitene. Lai iegūtu 4. sporta klasi, no 8 partijām nepieciešams izcīnīt vismaz 5 punktus.

1. vietu turnīrā, uzvarot visas 8 partijas ieguva A. Začinskis, 2. vietu ar 7 punktiem – V. Pavlovs, bet trešajā vietā ar 6 punktiem ierindojās R. Rezņiks. Labākā meitene turnīrā ar 4,5 punktiem bija K. Lejniece.

Ceturto sporta klasi izpidīja: A. Začinskis, V. Pavlovs, R. Rezņiks, L. Kaļgajevs, R. Spila, D. Dāboliņš, A. Andersons, A. Dreimanis, M. Brencs, D. Jaudzems, N. Borisovs, Ņ. Kostins, D. Doroņins, K. Auziņš, E. Pabērzs, A. Sīlis, M. Zemītis.  

No comments