Iesācēju klasifikācijas turnīra rezultāti

Klātienes turnīri

Pirmais oficiālais turnīrs Rīgas šaha skolā 2019. gadā bija iesācēju klasifikācijas turnīrs 12. un 13. janvārī, kurā piedalījās 45 dalībnieki un par uzvarētāju kļuva Gabriels Dorians Šulmans.

Turnīra rezultāti

Divu dienu un 8 partiju ilgās cīņās visvairāk punktu, 7, ieguva divi spēlētāji un, lai noskaidrotu pirmās vietas ieguvēju, bija nepieciešami papildrādītāji, kas labāki izrādījās Gabrielam Dorianam Šulmanam. Gabriels Dorians aug šaha tradīcijām bagātā ģimenē. Viņa vecāki ir sieviešu starptautiskā meistare Viktorija Ni un lielmeistars Jurijs Šulmans, kuri dzīvo ASV un arī viņa ome, Viktorijas mamma, ir meistarkandidāte Poļina Ni, kas aktīvi iesaistās Latvijas šaha dzīvē. Otro vietu ar 7 punktiem ieguva Dominiks Bitenieks, bet trešajā vietā ar 6 punktiem ierindojās Makars Podgornijs. Labākā meitene šajā turnīrā bija Lauma Elizabete Florena, kura izcīnīja 5 punktus. Jāatzīmē arī Renārs Mūzis, kurš veiksmīgi mācēja apvienot futbolu ar šahu un, pat vienu partiju izlaižot, spēja izcīnīt 4. vietu ar 6 punktiem, demonstrējot labu spēli. 

No comments