Eiropas Online jauniešu individuālais un komandu čempionāts 18.-20. septembrī

Online turnīri

“No 18.-20. septembrim Eiropas Šaha savienība kopā ar Chess24 platformu organizē Eiropas Online jauniešu individuālo un komandu čempionātu – ņemot vērā, ka šogad ne Eiropas, ne Pasaules jauniešu čempionāti par 95% nenotiks, ieteicams izmantot iespēju un piedalīties! Laika kontrole 25min+5sec, Šveices sistēma, 9 kārtas.

Individuālais čempionāts notiek 4 vecuma kategorijās: U12, U14, U16 un U18. Zēni un meitenes spēlē atsevišķi. Katrai kategorijai var nominēt līdz 3 spēlētājus, līdz ar to man šķiet, ka ir pavisam vienkārši – jāpiedāvā Latvijas jauniešu čempionāta laureātiem jeb labāko trijniekam katrā vecuma grupā spēlēt čempionātā. Labākie rezultāti katrā vecuma grupā summēs komandu čempionāta rezultātus.

Lūgums ikvienam RŠS trenerim – lūdzu apziniet savus audzēkņus, kas izcīnīja godalgotās vietas Latvijas jauniešu čempionātā, apjautājieties viņiem par interesi piedalīties šajā turnīrā, un dot man kādu ziņu līdz 28. augusta vakaram! Mani pagaidām interesē tikai iespējamie spēlētāji, tālāk tiksim skaidrībā, kas un kā. 

Nolikumā ir minēts, ka spēlēt varēs tikai no apstiprinātām vietām – būs ieteicams visiem pulcēties vienuviet, kur būs video novērošana un tiesnesis uz vietas. Nezinu, vai tas ir tehniski izdarāms ar interneta ātrumu, taču Rīgā galvenā pulcēšanās vieta varētu būt Rīgas Šaha skola, vai arī kādas vidusskolas datorzinību kabinets. Vai ir vēl citas idejas?

Dalības maksa ir 30 EUR par katru spēlētāju – ja būs interese, domāju, ka RŠS meklēs iespējas savus audzēkņus atbalstīt.

 

No comments