Dicechess turnīrs RTU šaha festivāla ietvaros 7. augustā

Klātienes turnīri

Starptautiskā šaha festivāla RTU Open 2019 ietvaros, 7. augustā notiks Dicechess jeb metamo kauliņu šaha turnīrs.

Šobrīd jūs noteikti domājat, kas ir Dicechess  Tā ir spēle balstīta uz šahu, vienīgi  jūs noteiksiet gājienus … metot kauliņus! Spēlē ir arī dažādas citas atšķirības un, lai tās pilnībā izprastu, zemāk rakstā pieejami noteikumi.

Balvu fonds pirmajam RTU Dicechess turnīram būs 1000 EUR! Kopumā būs 11 balvu kategorijas, ietverot arī jauniešu, sieviešu un senioru spēlētāju apbalvošanu. Vislabākās ziņas ir tās, ka šim turnīram nebūs dalības maksas.

Turnīrs sāksies 7. augustā, plkst. 10.00 un plānots, ka tas notiks aptuveni 4-5 stundas. Laika kontrole ir 6 min. + 6 sek. Jūs varat iepazīties ar visu turnīra nolikumu zemāk.

Tas noteikti būs aizraujošs festivāla papildinājums un lielisks veids, kurā jautri pavadīt laiku un atpūsties starp spēlēm.

Dicechess turnīra nolikums

Dicechess noteikumi

Dicechess turnīrs Chess-Results.com

No comments