Dice chess turnīra rezultāti 12.01.

Klātienes turnīri

Rīgas Šaha skolā 12. janvārī notika Vladimira Svešņikova organizētais metamo kauliņu šaha jeb Dice chess turnīrs. Tajā piedalījās 61 dalībnieks un par uzvarētāju kļuva Aleksandrs Brikers. 

Dicechess noteikumi

Turnīra rezultāti 

Dice chess YouTube video kanāls

Šajā spēlē iznākumu izšķir gan meistarība, gan veiksme, tādēļ jebkuram dalībniekam, arī iesācējiem bija iespēja uzvarēt titulētus pretiniekus un šādi rezultāti bija arī šajā turnīrā.

Turnīrs tika izspēlēts pēc Šveices sistēmas 6 kārtās, kur katrā kārtā dalībnieki savā starpā izspēlēja 2 partijas, vienu ar baltajām figūrām, otru ar melnajām. Laika kontrole bija 5 minūtes uz partiju plus 5 sekundes par katru izdarīto gājienu. 

Turnīra nebija dalības maksas un visi dalībnieki tika cienāti ar piparkūkām un konfektēm, kā arī labākajiem turnīrā bija sarūpētas vērtīgākas balvas:

  1. vieta – 60 EUR
  2. vieta – 40 EUR
  3. vieta – 30 EUR
  4. vieta – 20 EUR
  5. vieta – 10 EUR

Arī trīs jauniešu balvas līdz 18 gadiem – galda spēles

Kā ierasti šajos turnīros, rezultāti bija ļoti blīvi, pirmo vietu ar 9,5 punktiem no 12 iespējamiem izcīnīja Aleksandrs Brikers, bet otro līdz 8 vietu īpašniekiem visiem bija 9 punkti, kā rezultātā vietu sadalījumu noteica papildrādītāji. Otro vietu ieguva Vadims Boļšakovs, trešais bija Emīls Tabors, ceturtais Mihails Gutmans, bet piekto vietu ieguva Vladimirs Svešņikovs. 

Labākais jaunietis bija Kirills Bogdanovičs, otro vietu ieguva Jēkabs Kantāns, bet trešā bija Poļina Zubova.

No comments