Cerību kausa pusfināla rezultāti

Klātienes turnīri

Rīgas Šaha skolā 15. un 16. februārī norisinājās komandu turnīra “Cerību kauss” pusfināls bērniem vecumā līdz 12 gadiem. Šajā turnīrā piedalījās 75 dalībnieki, kas pārstāvēja 17 komandas. Ļoti pārliecinoši par uzvarētājiem kļuva Rīgas Šaha skolas trenera Vernera Putkas veidotā komanda “H7”.

Turnīra rezultāti 

Fotogrāfiju autori Diāna Matisone, Daina Vārpiņa un Valdis Troņenkovs

Iepriekšējo divu gadu pusfināla uzvarētājkomanda, kas pērn finālā ieguva 8. vietu, Gaļinas Sudmales trenētā “8×8” šogad sacensībās nepiedalās, jo vadošie tās dalībnieki ir pārsnieguši 12 gadu vecumu. Līdz ar to, šogad no pusfināla finālā tika par 1 komandu vairāk, proti, 11 komandas. 

Divu dienu laikā tika aizvadītas septiņas ātrā šaha (25+10) kārtas ar reitinga apskaiti. Dalībnieku vidū bija gan iesācēji, gan I sporta klases šahisti, kā arī liela daļa dalībnieku bija krietni jaunāki par 12 gadiem, kas viņiem deva iespēju gan sacensties ar sev spēka ziņā līdzīgiem pretiniekiem, gan mācīties no stiprākiem. 

Dalībniekiem bija skaistas komandu emblēmas un labāko trīs emblēmu autori tika pie veicināšanas balvām. 

Nekādas iespējas pārējiem konkurentiem neatstāja un pirmo vietu ieguva Vernera Putkas trenētā komanda “H7”, kas ar iespaidīgo rezultātu 27 punkti no 28 iespējamiem, tuvākos sekotājus apsteidza par 10 punktiem! Komandas dalībnieki Kristiāns Vārpiņš, Ralfs Manžurcevs, Toms Jeronovičs un Naomi Maklakova katrs arī izcīnīja 1. vietu pie sava galdiņa individuālajā vērtējumā. 

Otro vietu ar 17 punktiem ieguva komanda “Rumba” ar dalībniekiem Mateju Pētersonu, Jāni Krūmiņu, Gustavu Blindu un Nelliju Jēkabsoni, treneris Gunārs Gertners. 

Trešo vietu ar 15 punktiem izcīnīja komanda “Āgenskalna sākumskola”, kurā spēlēja Ieva Valeine, Jānis Mihaels Matisons, Tomass Zilbers un Maria Labecka, treneris Jānis Valeinis. 

No comments