Cerību kausa pusfināla rezultāti

Klātienes turnīri

Rīgas Šaha skolā 23. un 24. februārī aizvadīts Cerību kausa izcīņas pusfināls bērniem vecumā līdz 12 gadiem, kurā piedalījās 98 dalībnieki, kas pārstāvēja 22 komandas. 

Turnīra rezultāti

Līdzīgi, kā iepriekšējos divus gadus, finālā vietu ieguvusī komanda BJC “Daugmale” (Poļina Ni), nolēma sacensības uzsākt jau no pusfināla, līdz ar to, finālā no pusfināla iekļuva 11 komandas.

Divu dienu laikā tika aizvadītas septiņas ātrā šaha (25+10) kārtas, lai noskaidrotu tās 11 komandas, kas iekļūs finālā un piebiedrosies 9 komandām no pērnā gada fināla. Dalībnieku vidū bija novērojama liela aizrautība, emocijas, degsme, kā arī vēlme uzvarēt godīgā cīņā un atbalstīt savu komandu.

Atkārtojot pērnā gada panākumu ar identisku komandas sastāvu, tikai šoreiz ar lielu atrāvienu no tuvākajiem sekotājiem, par uzvarētājiem ar 23,5 punktiem kļuva komanda “8×8” no Liepājas, trenere Gaļina Sudmale. Jāatzīmē, ka pirmā vieta komandu ieskaitē jau bija izšķirta pirms pēdējās kārtas, jo līderu atrāviens pār sekotājiem bija 4,5 punkti. Komandas dalībnieki – Markuss Bērziņš, Markuss Apenītis, Markuss Ķezberis un Beāte Vagule.

No comments